architekt wnętrz | Wrocław | projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych | kreatywne podejście do każdego projektu

pracownia nowaconcept

Pracownia nowaconcept specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych i usługowych. Projektujemy wnętrza mieszkań, domów, biur, kawiarni oraz restauracji. Pracownia działa nieprzerwanie od 2006 roku oferując usługę na jak najwyższym poziomie opartą na doświadczeniu na rynku projektowania wnętrz oraz na jakości wykonywanych projektów.

Słuchamy Inwestora, uwzględniamy jego potrzeby, bierzemy pod uwagę jego sugestie i wytyczne. Marzenia przekładamy na funkcjonalne ale możliwe do zrealizowania rozwiązania. Dzięki temu każdy nasz projekt jest wyjątkowy bo szyty na miarę konkretnego zleceniodawcy. Angażujemy się w każdą inwestycję bardzo osobiście, szukając odpowiedniego rysu i wyjątkowych cech, które będą charakterystyczne dla danego projektu. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości dokumentacji projektowej. Dobry projekt pozwala zminimalizować nieporozumienia a także wyeliminować przypadkowe rozwiązania pojawiające się w trakcie wykonywania prac budowlanych.

Pracownia nowaconcept oferuje również kompleksową usługę nadzoru nad całym przedsięwzięciem w tym również tzw. „wykończenie pod klucz”. Współpracujemy z projektantami, wykonawcami oraz specjalistami różnych branż, zapewniając usługę na wysokim poziomie na każdym etapie inwestycji.

Z założenia nowaconcept jest pracownią kameralną ponieważ zależy nam na bezpośrednim wpływie na każdy etap inwestycji – bo po prostu to lubimy!

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami.

Alicja Opolska i Szymon Nowak

nasz zespół

architekt wnętrz Wrocław | nowaconcept

Alicja Opolska

główny projektant w nowaconcept, architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.


Szymon Nowak

„back office” pracowni nowaconcept, oficer nawigator, absolwent Politechniki Morskiej w Szczecinie.


o Nowa Café

W tworzeniu klimatycznych miejsc mamy również osobiste doświadczenia. W 2013 roku otworzyliśmy na wrocławskiej dzielnicy Huby kawiarnię Nowa Café, która skupiała artystów i muzyków, organizowała wystawy, wernisaże a także kameralne koncerty. Mimo iż ta przygoda trwała tylko rok, wiedza, którą zdobyliśmy bardzo pomaga nam w zrozumieniu potrzeb przyszłych gości kawiarni i restauracji oraz pozwala z pełną świadomością projektować wnętrza komercyjne. Po Nowa Café został uroczy film, na którym zobaczycie wiele pięknych, mniej i bardziej znanych twarzy oraz miejsce, które stworzyliśmy. Zostawiamy go tu jako inspirację i pamiątkę – film o Nowa Café.