ProMinent

wnętrza toalet biurowych w kolorach firmowych
projekt toalet biurowych | nowaconcept - architekt wnętrz Wrocław
projekt toalet biurowych | nowaconcept - architekt wnętrz Wrocław

Projekt toalet biurowych w siedzibie firmy ProMinent w Mirkowie – przebudowa oraz kompleksowy remont istniejących pomieszczeń.

Projekt toalet biurowych obejmował przebudowę oraz modernizację istniejących pomieszczeń sanitarnych w celu poprawienia ich funkcjonalności, estetyki i podniesienia standardów użytkowania.

W zakres opracowania wchodziły toalety damskie i męskie na dwóch piętrach, a także pomieszczenie z natryskiem. W ramach projektu wymieniono wszystkie instalacje, dostosowując je do nowych urządzeń. Zmieniono usytuowanie części ścianek działowych, zastosowano nowe okładziny ścienne i podłogowe oraz urządzenia sanitarne. Zainstalowano także nowoczesne kabiny sanitarne i blaty z płyt hpl.

W projekcie zainspirowaliśmy się kolorami firmowymi – granatowym, białym i pomarańczowym – nawiązując do nich w okładzinach ściennych i dodatkach. Drobne płytki w odcieniach niebieskiego stanowią tło dla okrągłych luster w pomarańczowej ramie, przypominających literkę „o” w logo firmy. Całości dopełniają wielkoformatowe białe płytki oraz białe drzwi.

Pozostałe materiały, takie jak płytki podłogowe z motywem lastryko, betonowe lampy oraz popielata kolorystyka kabin i blatów, a także czarne akcenty, podkreślają przemysłowy charakter firmy.

Dodatkowo kolorystyczny akcent stanowią kable w pomarańczowym oplocie, oraz czarne akcesoria łazienkowe.

Na nowych drzwiach wejściowych do toalet, w kolorze ciemno szarego betonu, zaproponowaliśmy identyfikację wizualną, nawiązującą do logo firmy.

powierzchnia: 38 m2
projekt i realizacja: 2023/2024 r.
lokalizacja: Mirków k/Wrocławia
zakres współpracy: projekt wnętrz z pełnym nadzorem wykonawczym
prace budowlane: Adam Czeropski
kabiny sanitarne: greenpanel
płytki, armatura: Cermag
drzwi: BEL-POL
lustra: TaRama
lampy wiszące: LØFTLIGHT
akcesoria łazienkowe: ole.pl
napisy na drzwiach: AVART Studio Reklamy
zdjęcia: nowaconcept

Spodobał Ci się ten projekt – zobacz również projekt wnętrza biura w przedwojennej kamienicy.